Marek Hilšer nebo TOP 09. Komu jsme pomohli ve volbách?

Volby skončily, koalice se ustavily, noví senátoři se chystají na svá jmenování. Přinášíme přehled naší práce v komunálních a senátních volbách v roce 2018.

Marek Hilšer v Senátu

Prezidentský kandidát Marek Hilšer se rozhodl vybrat peníze na svou senátní kampaň od lidí. Připravili jsme projekt, chvíli se dohadovali s Hit Hitem, ladili scénář spotu a pak to celé spustili.

Cílová částka byla 250 000 korun a nám se ji podařilo ještě o 70 tisíc korun překonat. I díky tomu Marek dnes usedá v horní komoře.

TOP 09 na magistrátu

Několik měsíců před komunálními volbami v roce 2018 nám TOP 09 svěřila svůj Facebook, který se nám za krátkou dobu podařilo nakopnout.

Ruku v ruce s tím jsme prováděli supervizi koaličního kanálu a poskytovali konzultace lídru kandidátky Jiřímu Pospíšilovi. Výsledek? Třináct mandátů v zastupitelstvu Hlavního města Prahy.

Starostové a nezávislí na radnici Prahy 6

Koordinovali a produkovali jsme volební kampaň Starostů na Praze 6, kde se podařilo získat 13,76 procent hlasů, což je o více než 4 procenta víc než v předchozích volbách. STAN získali v radě městské části dva posty a můžou tak pokračovat v tom, co začali už předtím.

Starostové a nezávislí v zastupitelstvu Prahy 5

Na pětce jsme produkovali kampaň Starostů, jejíž hlavní tváří se stal režisér Jan Hřebejk. Výsledek? Z nuly na 10 procent a 6 mandátů k tomu.